"McCain It’s All Good"

Ide o viac ako o produkty, ktoré vyrábame. Ide o to, kto sme a s akým poslaním napredujeme.
Niektoré spoločnosti sú známe tým, čo robia, iné sú známe tým, pre koho to robia.
Chceme byť oboje a byť výnimoční v každom aspekte nášho podnikania.

A na to treba čas. Je to beh na dlhú trať a začína dobrými a ozajstnými surovinami, ktoré prinesú spotrebiteľom chuť a potešenie. Aby sme dosiahli náš cieľ, naše ingrediencie kontrolujeme región po regióne. Sme si tak istí, že spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Pretože pre nás sú chuť a vysoká kvalita našich produktov veľmi dôležité.

Nie je to však len o tých najlepších ingredienciách. Je to aj vec etiky a zásad rodinného podnikania. Od spôsobu, akým pripravujeme dobré produkty, cez väzby, ktoré sme si vytvorili s našimi farmármi, až po vzťahy založené na dôvere s našimi spotrebiteľmi. Samozrejme, nie je možné dohliadať na naše podnikanie bez starostlivosti o životné prostredie a našich zamestnancov. Kvalitné a nutrične vyvážené ingrediencie, zdravé životné prostredie, správne poľnohospodárske postupy a ľudia, ktorí sú hrdí na svoju prácu, to sú základné prvky pri vytváraní dobrých produktov.

Áno, vieme, že máme vlastnú definíciu slova „dobré“. Ale robíme to preto, aby sa táto definícia vyvíjala predovšetkým v závislosti od toho, akú dôležitosť mu pripisujú naši spotrebitelia. Ak si zvolia značku McCain, chceme, aby tak urobili predovšetkým pre potešenie z výberu výrobkov, ktoré sú pre nich dobré. Naše slovo je dobré.

"Všetko v McCain je dobré" pre nás predstavuje naozaj všetko. Našu filozofiu a našu obchodnú stratégiu.

Naše hlavné hodnoty

Náš Kódex správania zdôrazňuje náš záväzok k zákonnému a etickému správaniu v podnikaní. Tiež riadi všetky naše rozhodnutia a interakcie.

1.

Autenticita

Byť skutočný, otvorený a priateľský. Pozorne načúvať. Dodržať slovo.

2.

Angažovanosť

Vytvoriť si vlastnú budúcnosť. Byť vizionárom. Snažiť sa zlepšiť spoločnosť, svet a samých seba.

3.

Úprimnosť

Robiť to, čo je dobré. Budovať vzťahy založené na dôvere, a nielen s našimi spotrebiteľmi, ale so všetkými, s ktorými sme v kontakte.

Spoznajte našu históriu

slider image

McCain na celom svete

Spoločnosť McCain je popredným globálnym producentom mrazených hranolčekov a zemiakových špecialít. Vedeli ste, že každý štvrtý hranolček zjedený vo svete, je hranolček McCain? Pôsobíme na 6 kontinentoch, v 160 krajinách a zamestnávame viac ako 20 000 ľudí, pričom sa naše výrobky predávajú v supermarketoch a v gastronómii.

slider image

McCain v Európe

Administratívne a obchodné sídlo spoločnosti McCain Europe sa nachádza vo Villeneuve d'Ascq. V Európe má 8 výrobných jednotiek, a to v 4 krajinách (Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Poľsko). 4 najväčšie trhy, na ktorých McCain Europe pôsobí, sú Francúzsko, Nemecko, Belgicko a Taliansko.

slider image

HISTÓRIA BRATOV McCAINOVCOV

V roku 1957 otvorili bratia McCainovci vo svojom rodnom meste Florenceville v Kanade továreň na mrazené hranolčeky. Bol to začiatok úspešného príbehu, ktorý dobyl svet. Aj dnes má spoločnosť McCain stále charakter rodinného podniku.

slider image

McCAIN - KANADSKÁ HISTÓRIA

Bratia McCainovci pochádzajú z farmárskej rodiny. Rovnako ako ich predkov, aj bratov živilo pestovanie zemiakov a v tom aj pokračovali. Preto bolo otázkou času, kedy prídu na nápad vyrábať mrazené hranolčeky. A tak sa zrodila značka McCain.

slider image

McCAIN AJ ZA ATLANTIKOM (1965)

V roku 1965 prekročila spoločnosť McCain Atlantik a v roku 1968 otvorila v Scarborough v Spojenom kráľovstve prvý európsky závod na výrobu mrazených hranolčekov. Bol to začiatok veľkého európskeho dobrodružstva.

slider image

1973: Mccain ide na kontinent

Spoločnosť McCain prekročila Lamanšský prieliv, kúpila továreň na hranolčeky v holandskom Lewedorpe a v roku 1991 ďalšiu továreň v Lelystade.


Obe lokality boli vybrané tak, aby sa nachádzali čo najbližšie k zemiakovým poliam.

slider image

1981: McCAIN prichádza do Francúzska

Spoločnosť McCain pokračovala v expanzii a v roku 1981 otvorila ďalší závod v Harnes v Pas-de-Calais vo Francúzsku.

slider image

McCAIN (2001)

Spoločnosť McCain otvára novú továreň v Matougues v regióne Grand Est. Táto továreň je najväčšou výrobnou linkou na hranolčeky na svete. 

slider image

McCAIN SLOVENSKO
Spoločnosť McCain začala pôsobiť na Slovensku v roku 1996. Je nesporným lídrom v kategórii mrazených zemiakových výrobkov. Značka McCain už mnoho rokov pravidelne získava ocenenia Superbrands.

Zoznámte sa s našimi odborníkmi

Ako starostlivo vyberáme tie najlepšie zemiaky v najlepších regiónoch Európy, tak sa obklopujeme tými najlepšími špecialistami. Pestovatelia a farmári, poľnohospodárski inžinieri, výrobné tímy - všetci sú k službám pre vaše potešenie z jedla!