KTO SME

Naša vízia

byť dobrý

McCain. To všetko je dobré! 

Nie je to len o našich výrobkoch, ale aj o tom, kto sme a čo robíme ako spoločnosť.

Niektoré spoločnosti sú známe vďaka produktom, ktoré vyrábajú, iné vďaka ľuďom, ktorí ich vyrábajú. My by sme chceli, aby nás poznali vďaka obom. Chceme byť dobrí vo všetkých aspektoch nášho podnikania.

To však zaberie čas. Sme na ceste, ktorá začína dobrým jedlom. Používajúc prírodné a zdravé prísady chceme vytvárať chutné produkty, ktoré Vám vyčarujú úsmev na tvári. S týmto cieľom pracujeme na prispôsobení našich produktov jednotlivým regiónom, aby splnili naše štandardy Správnych ingrediencií.

Prečítajte si viac

Ale „McCain. To všetko je dobré!“ nie je iba o jedle – i keď aj to je dobré. Je to o každom aspekte nášho rodinného podniku – od premysleného spôsobu prípravy našich produktov cez spoluprácu s farmármi až po naše vzťahy so zákazníkmi. Pri podnikaní sa snažíme dbať o životné prostredie a tiež o našich ľudí. Jednoducho povedané – výživné suroviny, zdravé životné prostredie, udržateľné poľnohospodárske postupy a šťastní ľudia sú nevyhnutnými prvkami pre výrobu našich dobrých produktov.

Sme si vedomí toho, že dobro si každý definuje subjektívnym spôsobom. Naša definícia dobra sa bude vyvíjať podľa definície našich zákazníkov a spotrebiteľov. Chceme dosiahnuť, aby ľudia, ktorí si kupujú naše výrobky, mali dobrý pocit z toho, čo jedia, keď si vyberú produkty spoločnosti McCain.

Chceme sa zamerať na to dobré...

„McCain. To všetko je dobré!“ znamená pre nás všetko. Je to naša filozofia a neoddeliteľná súčasť našej obchodnej stratégie.

Spoznajte naše hodnoty

byť dobrý

Dajte nám LIKE na Facebooku

ROBÍME DOBRO
Jedným z našich cieľov je šetriť vodou

Zodpovednosť k životnému prostrediu

Zistite viac
Najčítanejšie
články